Bölüm Kalite Sorumluları
10 Mart 2022

                                       

                                         KALİTE VE VERİMLİLİK BİRİM SORUMLULARI VE GELİŞTİRME EKİBİ



                        

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

 

2

Uzm.Dr.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Kalite ve Verimlilik

 

3

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu

Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu

 

5

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

6

Dt.Dilek YILANKIRKAN

Dişhekimi

Klinik Kalite Sor.

 

7

 Dt. Berna ŞAMLI

Dişhekimi

Klinik Kalite Sor.

 

8

Rezzan ATAÇ

Eczacı

Medikal Depo Sorumlusu

 

9

Sinan KURT

Diş Teknisyeni

Taşınır Kayıt Yetkilisi, Malzeme ve Cihaz Yönetimi,Biyomedikal Depo Sorumlusu

 

10

Gülhan TOYGAR

Diş Teknisyeni

Taşınır KayıtYetkilisi

 

11

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Görüntüleme Hizmetleri

 

12

Şener PEKTAŞ

Teknik Servis

Teknik servis sorumlusu/Klinik Mühendislik birim sorumlusu

 

13

Dt.Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yön. Direktörü/Eğitim Birimi

 

14

Ferhat SARIPINAR

Sürekli işçi

Kalite Birim Çalışanı

 

15

İsmail ÖZVİRAN

V.H.K.İ

Sivil Savunma

 

16

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

 

17

Engin RECEP

Hizmetli

Risk Yönetimi, İstenmeyen Olay Bildirim Sistemi

 

18

 

 

Birgül ÖZ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Hemşiresi

 

19

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

 

20

Suat COŞKUN

Sağlık Teknisyeni

Protez Sorumlusu

 

21

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Atık Birim Sorumlusu

 

22

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

İstatistik Birimi/MHRS Sorumlusu

 

23

Aynur AKYIL

V.H.K.İ

Özlük Bir. Sor.

 

24

Hüsne Dayanıklı

V.H.K.İ

Gelir Tahakkuk

 

25

Samet BUHAN

Sürekli İşçi

Gelir Tahakkuk

 

26

Nesrin KAHRAMAN

Diş Teknisyeni

Gider Tahakkuk

 

27

Ayşegül TÜRKAVCI

Tıbbi Sekreter

Gider Tahakkuk

 

28

Recep ULUSOY

Sağlık Memuru

Satın Alma

 

29

Zeynep AKDOĞAN

Memur

Evrak Bir. Sor.

 

30

Murat ÇELEBİ

Tıbbi Teknolog

Mutemet

 

31

Mehmet ULUSOY

Hemşire

Mutemet

 

32

Çağdaş ANAÇOĞLU

Bilgi İşlem

Bilgisayar Donanım

 

33

Yılmaz ÜNAL

VHKİ

Vezne

 

34

Ecevit TER

Hemşire

Evde Sağlık Sorumlusu

 

35

Yafes YILDIRIM

Teknisyen

Teknisyen

 

36

İlknur GÜNEŞ

Sürekli İşçi

Sürekli İşçi Sorumlusu