Bölüm ve Branşlar
14 Eylül 2021

KLİNİKLERİMİZ 

Merkezimiz de 08:00 17:00 saatleri arasında hizmet verir.Muayene- entegre sistemi çerçevesinde, hastaların teşhis ve tedavi planlaması, tüm tanı ve tedavi işlemleri, hastaların kendileri tarafından seçilen diş hekimlerimizce yapılmaktadır. Klinik uygulamalarımız; Ağız ve diş muayenesi, diş dolgusu, kanal tedavisi, sabit protez, hareketli protez,diş eti hastalıkları tedavisi uygulamalarıdır. 


HASTA HAKLARI BİRİMİ 

Sağlık Bakanlığı, hastaların haklarının korunması ve hastanelerde yaşanan sorunları önlemek amacıyla Devlet Hastanelerinde Hasta Hakları Birimleri kurdu. 

DİŞ PROTEZ LABRATUVARI 

Diş protez laboratuvarımız, hastalarımızdan alınan protez ölçülerimizin model elde edilmesinden protezin hazırlanıp ağza takılacak hale gelinceye kadarki tüm işlemlerin gerçekleştirildiği birimimizdir. Ayrıca her türlü kırık tamirleri, diş ilavesi, kroşe ilavesi,sıcak ve soğuk protez besleme işlemleri de laboratuvarımızda diş teknisyenlerimizce yapılmaktadır. Laboratuarımızda yapılamayan kron-köprü protezi ve iskelet protezlerinin döküm işlemleri ise, sözleşmeli özel diş protez laboratuarlarında yaptırılmaktadır. 


ACİL KLİNİĞİMİZ 

7/ 24 saat hizmet veren birimimizdir

ENGELLİ KLİNİĞİMİZ 

Engelli hastalarımız için özel olarak dizayn edilmiş kliniğimizdir. Bu klinikte sadece engelli hastalarımıza hizmet verilmekte olup kendilerinin sıra beklemeden ve uygun şartlar altında muayene edilmeleri sağlanmaktadır. 

PEDODONTİ (ÇOCUK) KLİNİĞİMİZ 

12 yaşına kadar olan hastalarımızın ağız ve diş hastalıklarından korunması ve tedavisi için hizmet veren kliniğimizdir .Pedodonti Uygulamalarımız; İlk muayenesi yapılan çocuklarımızın ağız ve diş sağlığı sorunlarına göre; diş çekimi, diş dolgusu, yüzeysel flor uygulaması, fissür örtücü ve kanal tedavisi şeklindedir. Amacımız; Kliniğimize başvuran çocuklarımızı, ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirerek koruyucu diş hekimliği ile hayatları boyunca sağlıklı dişlere sahip olmalarını sağlamaktır.