T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komiteler

Güncelleme Tarihi: 03/12/2020

KOMİTELER

 

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

 

2

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müd.

İdari Mali İşler Müd.

 

4

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

5

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

6

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

7

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

 

8

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

 

9

Yafes YILDIRIM

Teknisyen

Teknisyen

 

 

 

TESİS YÖNETİMİ BİNA TURU EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

5

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

 

 

 

EĞİTİM KOMİTESİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

5

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/İstatistik

 

6

Dt.Dilek YILANKIRKAN

Diş Tabibi

Poliklinik Hiz.Kal.Bir.Sorumlusu

 

7

A.Rezzan ATAÇ

Eczacı

Stok Yön.Kal.Bir.Sorumlusu

 

8

Duygu BAYIR

Diş Teknisyeni

Protez Lab.Sorumlusu

 

9

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

 

10

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

 

 

                                               İLAÇ YÖNETİMİ (AKILCI İLAÇ/ANTİBİYOTİK KONTROL) EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Uzm.Dt.Elifcan ARSLAN

Uzman Diş Tabibi

Uzman Diş Tabibi

 

4

Dt.Betül Erdoğan YILMAZ

Diş Tabibi

Diş Tabibi

 

5

Öznur GÜNSELİ

 

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

6

 A.Rezzan ATAÇ

 Eczacı

Farmakovijilans Sorumlusu/Ayniyat Depo Sorumlusu

 

7

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

 

                                                                                             

 

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

 

3

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

4

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

5

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yön.Direktörü

 

6

Duygu BAYIR

Diş Protez Teknisyeni

Protez Laboratuvar Sorumlusu

 

7

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Röntgen Birim Sorumlusu

 

8

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

9

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

 

10

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

11

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

 

12

A.Rezzan ATAÇ

Eczacı

Farmakovijilans Sorumlusu/Ayniyat Depo Sorumlusu

 

                                            

                                                                 TIBBİ CİHAZ YÖNETİMDEN SORUMLU EKİP

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdürü Yardımcısı

 

3

A.Rezzan ATAÇ

Eczacı

Farmakovijilans Sorumlusu/Ayniyat Depo Sorumlusu

 

4

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

5

Gönül ÖZDOĞAN

Diş Teknisyeni

Taşını Kayıt Kontrol Yetkilisi

 

                           

                                                                                                                                                                                                                                                         


ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

 

2

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müd.

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

5

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

6

Esra KAYA KILIÇ

Enfeksiyon Hekimi

Enfeksiyon Hekimi

 

7

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

8

Uzm.Dt.Burak KOCABALKAN

Uzman Diş Tabibi

Uzman Diş Tabibi

 

9

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

10

A.Rezzan ATAÇ 

Eczacı

Farmakovijilans Sorumlusu/Ayniyat Depo Sorumlusu

 

 

 

SİGARA YASAĞININ UYGULANMASI KOMİSYONU

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

2

Ali ÇAĞDAŞ

Sosyal Çalışmacı

Sosyal Çalışmacı

 

3

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

 

 

 

  BEYAZ KOD VE PEMBE KOD SORUMLU EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

3

Ömer Faruk Kurnaz

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Erdem KOCA

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Sorumlusu

 

5

Alime Balcı

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

 

6

Aydın YALÇINKAYA

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

 

 

BEYAZ KOD VE PEMBE KOD UYGULAMA EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Engin RECEP

Hizmetli

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

 

2

Erdem KOCA

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Sorumlusu

 

3

Alime Balcı

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

 

4

Aydın YALÇINKAYA

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

 

                                                                    

   KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

       

 

 

MAVİ KOD SORUMLU EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

 

3

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

4

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

5

Dt. Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Diş Tabibi

 

6

Uzm.Dt.Burak KOCABALKAN

Uzman Diş Tabibi

Uzman Diş Tabibi

 

7

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

 

8

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

 

MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt. Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Diş Tabibi

 

2

Uzm.Dt.Burak KOCABALKAN

Uzman Diş Tabibi

Uzman Diş Tabibi

 

3

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

 

4

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

 



YEDEK MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Ömer ÇETİN

Diş Tabibi

Diş Tabibi

 

2

Dt.Dilek YILANKIRAN

Diş Tabibi

Diş Tabibi

 

3

Faruk TUNÇ

Sağlık Teknikeri

Evde Sağlık Sorumlusu

 

4

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birimi/İstatistik Birimi

 

 

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

5

Duygu BAYIR

Diş Protez Teknisyeni

Protez Laboratuvar Sorumlusu

 

6

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

7

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Röntgen Sorumlu Teknisyeni

 

8

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

9

Engin RECEP

Hizmetli

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

 

                                              

                                                       
HASTA MEMNUNİYETİ ANKETİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Başkan

 

2

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

3

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

4

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

5

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

 

                  

                            

 

                                   ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ANKETİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

 

2

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

 

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

5

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

6

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

7

Engin RECEP

Teknisyen

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

 

 

                                                                            

                                                                            BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

3

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

 

4

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/İstatistik

 


 

 

HASTA VE YAKINLARI GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

5

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

 

    

                                                           ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite yönetim Direktörü

 

5

Engin RECEP

Hizmetli

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

 

                                                                         

                                                           TIBBİ CİHAZ UYARI SİSTEMİ SORUMLULARI EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

3

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

4

Gönül ÖZDOĞAN

Diş Teknisyeni

Taşını Kayıt Kontrol Yetkilisi

 

5

Yafes YILDIRIM

Teknisyen

Teknisyen

 

 

 

                                                               LEJYONER HASTALIĞI KONTROL SORUMLULARI EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

 

5

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

                                                                                                 

                                                                                  

                                                                                       RİSK YÖNETİMİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

3

S.Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

4

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

5

Engin RECEP

Hizmetli

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

 

 

                                                                   

 

 

 

                                                                             TASARRUF EYLEM KOMİSYONU

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

5

Nesrin KAHRAMAN

Diş Teknisyeni

Gider Tahakkuk

 

6

Duygu BAYIR

Diş Teknisyeni

Protez Lab.Sorumlusu

 

 

                                                     

                                                                        ACİL DURUM AFET YÖNETİMİ EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

 

2

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

 

4

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

5

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yönetim Direktörü

 

6

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

7

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

 

8

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

                                                    

                                                                        

 

                                                                  RADYASYON GÜVENLİĞİ EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

 

2

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

 

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlusu

Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlusu

 

5

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

6

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Röntgen Birim Sorumlusu

 

7

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yön.Direktörü

 

                                                              

 

                                                              HBYS TALEP DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

3

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/İstatistik

 

4

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

 

5

Çağdaş ANAÇOĞLU

Bilgi İşlem

 

Bilgisayar Donanım

 

6

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

 

                                        

 

 

FATURA VE GELİRLERİN TAKİBİ EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

 

2

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Başhekim Yardımcısı

Başhekim Yardımcısı

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

 Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Samet BUHAN

Bilgi İşlem Personeli

Fatura Kontrol Personeli

 

5

Hüsne DAYANIKLI

V.H.K.İ.

Fatura Kontrol Personeli

 

                      

                                                                                             

 

                                                             İZLEME ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

3

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

4

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

5

S.Aslı ÇAK

Diş Hekimi

Kalite Birim Sorumlusu

 

 

                                                          

 

                                                                   KLİNİK DEĞERLENDİRME EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

 Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Hekimi

Kalite Birim Sorumlusu

 

5

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

 

 

 

                                                                              TEMİZLİK KOMİTESİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

 

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bak. Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bak. Hizmetleri Müdürü

 

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

4

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Sor.Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

5

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Hekimi

Kalite Birim Sorumlusu

 

6

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

 

 

                                                

 

                                          BAHÇELİEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Zeynep Gürsu ÖZKAYNAK

Diş Hekimi

Diş Hekimi

 

2

Derya ÇİMEN

Destek Personeli

Destek Personeli

 

                                                     

                                                         BAHÇELİEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ BEYAZ KOD UYGULAMA EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Zeynep Gürsu ÖZKAYNAK

Diş Hekimi

Diş Hekimi

 

2

Baki YAKTU

Hizmetli

Vezne

 

 

                                               

                                                BAHÇELİEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ

 

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Zeynep Gürsu ÖZKAYNAK

Diş Hekimi

Diş Hekimi

 

2

Baki YAKTU

Hizmetli

Vezne

 

3

Derya ÇİMEN

Destek Personeli

Destek Personeli

 

                         

 

                                              KALİTE VE VERİMLİLİK BİRİM SORUMLULARI VE GELİŞTİRME EKİBİ

                        

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

 

2

Uzm.Dt.Didem Keçecioğlu ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Kalite ve Verimlilik

 

3

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

5

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

 

6

Dt.Dilek YILANKIRKAN

Dişhekimi

Klinik Kalite Sor.

 

7

Dt.Doğu ALPAT ÇİÇEK

Dişhekimi

Klinik Kalite Sor.

 

8

A.Rezzan ATAÇ

Eczacı

Taşınır Kayıt Kont. Yetkilisi/ Farmakovijilans Sorumlusu/İlaç Yönetimi/Malzeme ve Cihaz yönetimi

 

9

Gönül ÖZDOĞAN

Diş Teknisyeni

Taşınır Kayıt Kont. Yetkilisi, Malzeme ve Cihaz yönetimi

 

10

Emine MERAL

Tıbbi Sekreter

Taşınır Kayıt Kont. Yetkilisi

 

11

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Görüntüleme Hizmetleri

 

12

Şener PEKTAŞ

Teknik Servis

Tesis Yönetimi, Klinik Mühendislik

 

13

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Kalite Yön.Direktörü

 

14

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

 

15

Engin RECEP

Hizmetli

Risk Yönetimi, İstenmeyen Olay Bildirim Sistemi, Sağlıklı Çalışma Yaşamı

 

16

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

 

17

Duygu BAYIR

Sağlık Teknisyeni (Diş)

Protez Lab.Hiz.Sorumlusu

 

 

 

 

 

 

18

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

 

19

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

 

20

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/İstatistik

 

21

Aynur AKYIL

V.H.K.İ

Özlük Bir. Sor.

 

22

Hüsne Dayanıklı

V.H.K.İ

Gelir Tahakkuk

 

23

Nesrin KAHRAMAN

Diş Teknisyeni

Gider Tahakkuk

 

24

Recep ULUSOY

Sağlık Memuru

Satın Alma

 

25

Zeynep AKDOĞAN

Memur

Evrak Bir. Sor.

 

26

Murat ÇELEBİ

Tıbbi Teknolog

Mutemet

 

27

Ali ÇAĞDAŞ

Sosyal Hizm.Uzmanı

Mutemet

 

28

Samet BUHAN

Sürekli İşçi

Gelir Tahakkuk

 

29

Çağdaş ANAÇOĞLU

Bilgi İşlem

Bilgisayar Donanım

 

30

Teffik AYDOĞAN

Tıbbi Teknolog

Satın Alma

 

31

Tuğçe Demir

Sağlık Teknikeri

Vezne

 

32

Faruk TUNÇ

Sağlık Teknikeri

Evde Sağlık Sorumlusu

 

33

Yafes YILDIRIM

Teknisyen

Teknisyen

 

34

İlknur GÜNEŞ

Sürekli İşçi

Sürekli İşçi Sorumlusu

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

               Sayı: 97403677-060.99

               Konu: Komiteler ve Ekipler                                                                                                                 ……/……/2020  

 

 

                                                                                          T A M İ M

                                                                      2020/….                                                                          

                         

                      Hastane Kalite Standartları kapsamında hazırlanan Komiteler ve Ekipler 22.09.2020 tarihinden

              itibaren geçerli olmak üzere ekli listelerdeki şekilde güncellenmiştir.                                                       

                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                          Dt.Yeter YILMAZ                                                      

                                                                                                                                              Baştabip 

                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                      

 

                

                   EK KOMİTE VE EKİPLER LİSTESİ (…. Sayfa)           

 

 

 

 

 

 

 

 

         …/…/2020 Kalite Birim Çalışanı            : B.İŞÇELEBİ

        …/…/2020  Kalite Yön. Direktörü          : S.ÇAK

      …/…./2020 Kaliteden Sor. Baştabip Yrd:D.K.ERGÜVEN