T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komiteler

Güncelleme Tarihi: 24/02/2020

                                                                                         KOMİTELER

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

2

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müd.

İdari Mali İşler Müd.

4

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

5

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

6

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

7

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

8

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

9

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

10

Erhan AKBUGA

Destek Personeli

Acil Durum ve Afet Yönetimi

11

Yafes YILDIRIM

Teknisyen

Teknisyen

TESİS YÖNETİMİ BİNA TURU EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

5

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

6

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

7

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

EĞİTİM KOMİTESİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

5

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

6

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/İstatistik

7

Dt.Dilek GÖL

Diş Tabibi

Poliklinik Hiz.Kal.Bir.Sorumlusu

8

A.Rezzan ATAÇ

Eczacı

Stok Yön.Kal.Bir.Sorumlusu

9

Tülin GÜNDÜZ

Diş Teknisyeni

Protez Lab.Sorumlusu

10

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

11

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

                                               İLAÇ YÖNETİMİ (AKILCI İLAÇ/ANTİBİYOTİK KONTROL) EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Uzm.Dt.Melike GÖK

Diş Tabibi

Diş Tabibi

4

Dt.Tülin ARIKAN

Diş Tabibi

Diş Tabibi

5

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

6

 A.Rezzan ATAÇ

 Eczacı

Farmakovijilans Sorumlusu/Ayniyat Depo Sorumlusu

7

Akın KARAKAYA

Sağlık Teknikeri

Evde Sağlık Birimi ve Sedasyon Birim Sorumlusu

                                                                                             

                                                                     HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

3

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

5

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yön.Direktörü

6

Tülin GÜNDÜZ

Diş Protez Teknisyeni

Protez Laboratuvar Sorumlusu

7

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Röntgen Birim Sorumlusu

8

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

9

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

10

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

11

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

12

A.Rezzan ATAÇ

Eczacı

Farmakovijilans Sorumlusu/Ayniyat Depo Sorumlusu

13

Mehmet ULUSOY

Hemşire

Atık Sorumlusu

                                            

                                                                 TIBBİ CİHAZ YÖNETİMDEN SORUMLU EKİP

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdürü Yardımcısı

3

A.Rezzan ATAÇ

Eczacı

Farmakovijilans Sorumlusu/Ayniyat Depo Sorumlusu

4

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

5

Gönül ÖZDOĞAN

Diş Teknisyeni

Taşını Kayıt Kontrol Yetkilisi

                           

                                                                                                                                                                                                                                                          
 ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

2

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müd.

İdari ve Mali İşler Müdürü

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

6

Esra KAYA KILIÇ

Enfeksiyon Hekimi

Enfeksiyon Hekimi

7

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

8

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

9

Uzm.Dt.Şebnem AKOĞLU

Diş Tabibi

Diş Tabibi

10

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

11

A.Rezzan ATAÇ 

Eczacı

Farmakovijilans Sorumlusu/Ayniyat Depo Sorumlusu

SİGARA YASAĞININ UYGULANMASI KOMİSYONU

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

2

Ali ÇAĞDAŞ

Sosyal Çalışmacı

Sosyal Çalışmacı

3

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

  BEYAZ KOD VE PEMBE KOD SORUMLU EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

3

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

4

Bünyamin SEKİ

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Sorumlusu

5

Alime Balcı

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

6

Erdem KOCA

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

7

Kadir TARLACIOĞLU

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

BEYAZ KOD VE PEMBE KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Engin RECEP

Hizmetli

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

2

Bünyamin SEKİ

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Sorumlusu

3

Alime Balcı

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

4

Kadir TARLACIOĞLU

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

5

Erdem KOCA

Güvenlik Elemanı

Güvenlik Elemanı

                                                                       KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

5

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

6

Erhan AKBUGA

Destek Personeli

Acil Durum ve Afet Yönetimi

MAVİ KOD SORUMLU EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

3

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

5

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

6

Dt. Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Diş Tabibi

7

Dt. Tülin ARIKAN

Diş Tabibi

Diş Tabibi

8

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

9

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt. Sabiha Aslı ÇAK

Diş Tabibi

Diş Tabibi

2

Dt.Tülin ARIKAN

Diş Tabibi

Diş Tabibi

3

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

4

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

YEDEK MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Zeren GÜNAYDIN

Diş Tabibi

Diş Tabibi

2

Dt.Dilek YILANKIRAN

Diş Tabibi

Diş Tabibi

3

Mehmet ULUSOY

Hemşire

Atık Sorumlusu

4

Cennet KUZEY

Sağlık Teknikeri

Cerrahi Klinik Sorumlusu

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

5

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

6

Mehmet ULUSOY

Hemşire

Atık Sorumlusu

7

Tülin GÜNDÜZ

Diş Protez Teknisyeni

Protez Laboratuvar Sorumlusu

8

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

9

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Röntgen Sorumlu Teknisyeni

10

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi/Atık

11

Engin RECEP

Hizmetli

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

                                               

                                                       HASTA MEMNUNİYETİ ANKETİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Başkan

2

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

3

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

4

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

5

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

                 

                             

                                                         ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ANKETİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

2

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

6

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

7

Engin RECEP

Teknisyen

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

                                                                            

                                                                            BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

3

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

4

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

5

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/İstatistik

                                                                                              

                                                                                 

                                              

HASTA VE YAKINLARI GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

5

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

    

                                                           ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

3

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

4

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite yönetim Direktörü

5

Engin RECEP

Hizmetli

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

                                                                         

                                                           TIBBİ CİHAZ UYARI SİSTEMİ SORUMLULARI EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

3

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

4

Gönül ÖZDOĞAN

Diş Teknisyeni

Taşını Kayıt Kontrol Yetkilisi

5

Yafes YILDIRIM

Teknisyen

Teknisyen

                                                            

                                                               LEJYONER HASTALIĞI KONTROL SORUMLULARI EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

5

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

                                                                                                 

                                                                                  

                                                                                       RİSK YÖNETİMİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

2

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

3

Ömer Faruk KURNAZ

Diş Teknisyeni

Kalite Yönetim Direktörü

4

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

5

Engin RECEP

Hizmetli

Çalışan Memnuniyet Anket sorumlusu/ İş Güvenliği Koordinatörü

                                                                        

                                                                      

                                                               

                                                                             TASARRUF EYLEM KOMİSYONU

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

3

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

4

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

5

Nesrin KAHRAMAN

Diş Teknisyeni

Satın Alma Birim Çalışanı

6

Tülin GÜNDÜZ

Diş Teknisyeni

Protez Lab.Sorumlusu

7

                                                     

                                                                        ACİL DURUM AFET YÖNETİMİ EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

2

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

4

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

5

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyen

Kalite Yönetim Direktörü

6

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

7

Şener PEKTAŞ

Teknisyen (Sıhhi Tesisat)

Teknik Servis Sorumlusu

8

Erhan AKBUGA

Destek Personeli

Acil Durum ve Afet Yönetimi

9

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

                                                                        

                                                                          RADYASYON GÜVENLİĞİ EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

2

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

3

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlusu

Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlusu

5

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

6

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Röntgen Birim Sorumlusu

7

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yön.Direktörü

                                                              

                                                              HBYS TALEP DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/İstatistik

5

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

6

Çağdaş ANAÇOĞLU

Bilgi İşlem

Bilgisayar Donanım

7

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

                                             

FATURA VE GELİRLERİN TAKİBİ EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Mustafa GÜLCAN

İdari Mali İşler Müdürü

İdari Mali İşler Müdürü

2

Dt.Figen GÜRSOY

Başhekim Yardımcısı

Başhekim Yardımcısı

3

Ömer Faruk KURNAZ

 Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Samet BUHAN

Bilgi İşlem Personeli

Fatura Kontrol Personeli

5

Hüsne DAYANIKLI

V.H.K.İ.

Fatura Kontrol Personeli

                                                                         

                                                                              KANTİN DENETİM EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

M.Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

2

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yön. Direktörü

3

Şener PEKTAŞ

Teknisyen

Teknik Servis Sorumlusu

4

Recep ULUSOY

Sağlık Memuru

Satın Alma Birim Çalışanı

5

Erhan AKBUĞA

Destek Personeli

Acil Durum ve Afet Yönetimi

                                                                                         

                                                                  İZLEME ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

3

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

4

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

5

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

6

Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

7

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

                                                                     KLİNİK DEĞERLENDİRME EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Uzm.Dt.Didem K.ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

4

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Hekimi

Kalite Birim Sorumlusu

5

Mehmet ULUSOY

Hemşire

Atık Sorumlusu

6

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

                                                                              TEMİZLİK KOMİTESİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Baştabip Yardımcısı

2

Semiha ÖZEL

Sağlık Bak. Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bak. Hizmetleri Müdürü

3

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

4

Hasan TURA

Bilgisayar İşletmeni

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu

5

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Sor.Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

6

Mehmet ULUSOY

Hemşire

Atık birim Sorumlusu

7

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

                                                           KOLEJ SEMT POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Hatice Gülçin YILMAZ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Dt.Türkan ÖZENLİ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

3

Fatma Tuğra KORKMAZ

Klinik Destek

Klinik Destek

                                                                                                            

                                                   KOLEJ SEMT POLİKLİNİĞİ BEYAZ KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Hatice Gülçin YILMAZ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Dt.Türkan ÖZENLİ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

3

Mahmut KILIÇ

Güvenlik

Güvenlik

                                                   KOLEJ SEMT POLİKLİNİĞİ KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Hatice Gülçin YILMAZ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Dt.Türkan ÖZENLİ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

3

Çetin KÜÇÜK

Güvenlik

Güvenlik

4

Mahmut KILIÇ

Güvenlik

Güvenlik

                                                         

                                                         BİRLİK SEMT POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Gül ÖZYÜREK

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Dt.Işın Karahanlı ARAÇ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

3

Ecevit TER

Hemşire

Hemşire

                                                      

                                                         BİRLİK SEMT POLİKLİNİĞİ BEYAZ KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.M.Sait MENGÜL

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Nuray TÜRKOĞLU

Güvenlik (Asil)

Güvenlik (Asil)

3

Sefer ALAGEYİK

Güvenlik (Yedek)

Güvenlik (Yedek)

4

Haydar AKGÜL

Güvenlik (Yedek)

Güvenlik (Yedek)

                                               

                                                BİRLİK SEMT POLİKLİNİĞİ KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.M.Sait MENGÜL(Sorumlu)

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Cengiz BÜLBÜL

Destek Personeli

Destek Personeli

3

Ecevit TER

Hemşire

Hemşire

                                                      

                                                    BAHÇELİEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Zeynep Gürsu ÖZKAYNAK

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Dt.Merve DEMİRCİ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

3

Derya ÇİMEN

Destek Personeli

Destek Personeli

                                                      

                                                         BAHÇELİEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ BEYAZ KOD UYGULAMA EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Zeynep Gürsu ÖZKAYNAK

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Dt.Merve DEMİRCİ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

3

Baki YAKTU

Hizmetli

Vezne

                                               

                                                BAHÇELİEVLER SEMT POLİKLİNİĞİ KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Zeynep Gürsu ÖZKAYNAK

Diş Hekimi

Diş Hekimi

2

Dt.Merve DEMİRCİ

Diş Hekimi

Diş Hekimi

3

Baki YAKTU

Hizmetli

Vezne

4

Derya ÇİMEN

Destek Personeli

Destek Personeli

                                                        KALİTE VE VERİMLİLİK BİRİM SORUMLULARI VE GELİŞTİRME EKİBİ

                        

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

1

Dt.Yeter YILMAZ

Baştabip

Baştabip

2

Uzm.Dt.Didem Keçecioğlu ERGÜVEN

Baştabip Yardımcısı

Kalite ve Verimlilik

3

Dt.Figen GÜRSOY

Baştabip Yardımcısı

Poliklinik Hizmetleri

4

Mustafa GÜLCAN

İdari ve Mali İşler Müdürü

İdari ve Mali İşler Müdürü

5

Semiha ÖZEL

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

6

Ömer Faruk KURNAZ

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

7

M.Yasin ÜRGEN

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı

8

Hasan TURA

Sağlık Bakım ve Otelcilik Hiz. Sor.

Destek Hizmet Grubu Dış Kaynak Kullanımı

9

Dt.Gülhan BAYRİ

Dişhekimi

Klinik Kalite Sor.

10

Dt.Dilek GÖL

Dişhekimi

Klinik Kalite Sor.

11

A.Rezzan ATAÇ

Eczacı

Taşınır Kayıt Kont. Yetkilisi/ Farmakovijilans Sorumlusu/İlaç Yönetimi/Malzeme ve Cihaz yönetimi

12

Gönül ÖZDOĞAN

Diş Teknisyeni

Taşınır Kayıt Kont. Yetkilisi, Malzeme ve Cihaz yönetimi

13

Emine MERAL

Tıbbi Sekreter

Taşınır Kayıt Kont. Yetkilisi

14

Abdullah ÖZDEMİR

Röntgen Teknisyeni

Görüntüleme Hizmetleri

15

Şener PEKTAŞ

Teknik Servis

Tesis Yönetimi, Klinik Mühendislik

16

Nülüfer ŞAHAN

Diş Teknisyeni

Kalite Yön.Direktörü

17

Salih TORUN

Bilgi İşlem

HBYS Sorumlusu

18

Engin RECEP

Hizmetli

Risk Yönetimi, İstenmeyen Olay Bildirim Sistemi, Sağlıklı Çalışma Yaşamı

19

Erhan AKBUGA

Destek Personeli

Acil Durum ve Afet Yönetimi

20

Haydar KAHRAMAN

Hemşire

Hasta Hakları Sorumlusu

21

Tülin GÜNDÜZ

Sağlık Teknisyeni (Diş)

Protez Lab.Hiz.Sorumlusu

22

Ecevit TER

Hemşire

Birlik Semt Polikliniği

23

Mehmet ULUSOY

Hemşire

Atık Birim Sorumlusu

24

Öznur GÜNSELİ

Hemşire

Sterilizasyon Birim Sorumlusu/Enfeksiyon Sorumlu Hemşiresi

25

Hatice ÇİLTAŞ

Sağlık Teknisyeni

Anket Sorumlusu

26

Berna İLER

Anestezi Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/Eğitim Birimi

27

Burçin İŞÇELEBİ

Sağlık Teknikeri

Kalite Birim Çalışanı/İstatistik

28

Akın KARAKAYA

Sağlık Teknikeri

Evde Sağlık Sorumlusu/Sedasyon Sorumlusu

29

Aynur AKYIL

V.H.K.İ

Özlük Bir. Sor.

30

Bahar KAPLAN

Tıbbi Sekreter

Bilgi Toplama

31

Hüsne Dayanıklı

V.H.K.İ

Gelir Tahakkuk

32

Nesrin KAHRAMAN

Diş Teknisyeni

Gider Tahakkuk

33

Sinan KURT

Diş Teknisyeni

Satın Alma

34

Recep ULUSOY

Sağlık Memuru

Satın Alma

35

Zeynep AKDOĞAN

Memur

Evrak Bir. Sor.

36

Murat ÇELEBİ

Tıbbi Teknolog

Mutemet

37

Ali ÇAĞDAŞ

Sosyal Hizm.Uzmanı

Mutemet

38

Samet BUHAN

Sürekli İşçi

Gelir Tahakkuk

39

Çağdaş ANAÇOĞLU

Bilgi İşlem

Bilgisayar Donanım

40

Teffik AYDOĞAN

Tıbbi Teknolog

Satın Alma

41

Tuğçe Demir

Sağlık Teknikeri

Özlük Birim Çalışanı

42

Faruk TUNÇ

Sağlık Teknikeri

Ayniyat Birim Çalışanı

43

Ayşegül TÜRKAVCI

Tıbbi Sekreter

MHRS Birimi

                          

ADI VE SOYADI

ÜNVANI

GÖREVİ

İMZASI

44

Yafes YILDIRIM

Teknisyen

Teknisyen

45

Sabiha Aslı ÇAK

Diş Hekimi

Kalite Birim Sorumlusu

               Sayı: 97403677-060.99

               Konu: Komiteler ve Ekipler                                                                                                                 ……/……/2020  

                                                                                          T A M İ M

                                                                      2020/….                                                                          

                         

                      Hastane Kalite Standartları kapsamında hazırlanan Komiteler ve Ekipler 24.01.2020 tarihinden

              itibaren geçerli olmak üzere ekli listelerdeki şekilde güncellenmiştir.                                                        

                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                          Dt.Yeter YILMAZ                                                       

                                                                                                                                              Baştabip 

                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                      

                

                   EK KOMİTE VE EKİPLER LİSTESİ (…. Sayfa)           

         …/…/2020 Kalite Birim Çalışanı            : B.İŞÇELEBİ

        …/…/2020  Kalite Yön. Direktörü          : N.ŞAHAN

      …/…./2020 Kaliteden Sor. Baştabip Yrd:D.K.ERGÜVEN